Przystanek planszówka na zakończenie roku szkolnego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Przystanek planszówka na zakończenie roku szkolnego

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.06.2023

Przystanek planszówka na zakończenie roku szkolnego

21 czerwca 2023r. uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami szkoły podstawowej wzięli udział w ostatniej akcji zaplanowanej przez Samorząd Uczniowski. O godz. 8.00 wszyscy spotkali się na szkolnym korytarzu, by z Panią Dyrektor podsumować rok szkolny 2022/2023. Ogłoszone zostały wyniki w konkursie na damę i dżentelmena (nasze szkolne damy: Martyna Stach, Zuzanna Pacholik, Aleksandra Kowalska, Oliwia Orzeł, Dominika Chełmecka; szkolni dżentelmeni: Paweł Augustyn, Rafał Król, Mateusz Nowak, Maksymilian Bugański, Sebastian Durda), pani Dyrektor podsumowała również nasze szkolne konkursy.

Najważniejszym konkursem, w którym uczniowie pracowali cały rok, był konkurs „Klasa w punkt”.

Tytuł „Klasy w punkt” we wszystkich trzech kategoriach:

– zachowanie

– frekwencja

– najwyższa średnia

uzyskała klasa IV, dając świetny przykład swoim starszym kolegom i koleżankom.

Po apelu wszyscy udali się na szkolne podwórko, gdzie uczniowie grali w gry planszowe, karciane i towarzyskie, integrując się zarówno w klasach, jak i między klasami.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać