Zawody sportowe - piłka siatkowa - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Zawody sportowe – piłka siatkowa

Aktualności / Szkoła podstawowa 08.02.2024

Zawody sportowe – piłka siatkowa

Dnia 5 maja w Kamionce Małej i 7 lutego w Żmiącej odbyły się zawody sportowe w piłkę siatkową dziewczyn i chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnych.

Nasza szkoła w kategorii chłopców i dziewczyn zajęła 3 miejsce.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Patrycja Grzegorzek, Zuzanna Pacholik, Oliwia Zelek, Justyna Chełmecka, Aleksandra Kowalska, Magdalena Woźniak, Amelia Pajor. Natomiast chłopców reprezentowali: Michał Dziedzic, Jan Chełmecki, Tomasz Zelek, Tomasz Karpiel, Dawid Kulig, Kacper Salabura, Kacper Dudek, Szymon Przystał. Opiekunami drużyn był pan Michał Kulig oraz pani Aneta Żelazko.

Gratulujemy wyniku!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać