Zapytanie ofertowe - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zapytanie ofertowe

Ujanowice, 30.06.2020 r.

W związku z otrzymaniem dotacji w ramach programu „Posiłek w domu i w szkole”  proszę  zainteresowane firmy branży gastronomicznej  o przedstawienie oferty na  dostarczenie  wymienionego poniżej  sprzętu gastronomicznego  do stołówki szkolnej:

1. Waga kuchenna.
  2. Patelnia elektryczna.
  3. Warnik dwuściankowy z ociekaczem.
  4. Garnek  kuchenny 20 l -2 szt.
  5. Garnek  kuchenny i 50 l – 2 szt.
  6. Piec konwekcyjno-parowy elektryczny 5xGN1/1 na podstawie z prowadnicami
  7. Okap przyścienny trapezowy z łapaczami tłuszczu oświetleniem i krućcem -2 szt.
  8. Wózek dwupółkowy
  9. Basen 2 –komorowy
  10. Baterie prysznicowe z wylewką – 2 szt.
  11. Zmywarko- wyparzarka
  12. Stół ze zlewem 1 komorowym i ociekaczem.
  13. Podstawa pod zmywarkę z prowadnicami na kosze.
  14. Automatyczny zmiękczacz do wody
  15. Steaker przystawka do napędu

Oferty proszę  przesyłać do dnia  06 lipca  2020 r. tj. poniedziałek do godz. 15:00 na adres e-mailowy : gimujanowice@szkola.wp.pl

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ujanowicach

Mgr Elżbieta Sabik

Ujanowice, 30.06.2020 r.

Zapytanie ofertowe

W związku z otrzymaniem dotacji w ramach programu „Posiłek w domu i w szkole”  proszę  zainteresowane firmy branży  elektrycznej o przedstawienie oferty na   remont instalacji elektrycznej w kuchni i zapleczu kuchennym. Powierzchnia kuchni -170 m2. .Całkowity koszt remontu ,zgodnie z kosztorysem zatwierdzonym w ramach programu,  to 13 000,00 zł  wraz materiałem, przy czym brak możliwości dofinansowania z budżetu szkoły.

Wszystkich zainteresowanych proszę o złożenie oferty i przesłanie na adres e-mailowy szkoły; gimujanowice@szkola.wp.pl  do dnia 06 lipca 2020 tj. poniedziałek do godz. 15:00

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego

w Ujanowicach