ZABAWA CHOINKOWA - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

ZABAWA CHOINKOWA

Karnawał to czas radości i rozrywki.

Wszyscy czekają na okazję, aby się zabawić. Niewątpliwie świetną ku temu okazją jest zabawa choinkowa.  Dnia 23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa.

Większość uczestników choinki postarało się o ładne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Zorganizowano i przeprowadzono wiele ciekawych zabaw, konkursów. Wszystkie zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Do udziału  w nich było bardzo wielu chętnych. Sprawiły one dzieciom radość i urozmaiciły całą zabawę choinkową.  Zabawę taneczną prowadził zaproszony D.J. Rodzice oraz Samorząd Uczniowski zapewnili wszystkim uczestnikom smaczny poczęstunek. Dzieci zmęczone, ale pełni wrażeń rozeszli się do domów.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać