Z podwórka na stadion - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Z podwórka na stadion

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.10.2019

Z podwórka na stadion

W dniu 22.10.2019r. w Słopnicach odbył się etap powiatowy XX edycji turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

W kategorii U-12 dziewczyny z naszej szkoły w składzie: Magdalena Surdziel, Julia Prochal, Oliwia Zelek, Natalia Pasionek, Patrycja Grzegorzek, Emilia Gawron, Antosia Augustyn, Klaudia Pławecka, Magdalena Chochlińska, Martyna Stach, okazały się bezkonkurencyjne wygrywając wszystkie mecze strzelając 20 bramek nie tracąc żadnej. Gratulujemy zwycięstwa naszej drużynie i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich.
W tym samym dniu odbyły się w Mszanie Dolnej Powiaty w Halową Piłkę Nożną chłopców. Ujanowice w składzie: Jakub Pławecki, Michał Dziedzic, Tomasz Zelek, Tomasz Karpiel, Jan Chełmecki, Michał Liptak, Patryk Stach, Krzysztof Stach, Kacper Pacholik, Paweł Duda. Niestety mimo bardzo ambitnej gry chłopcy przegrali obydwa mecze w grupie i odpadli z dalszej rywalizacji.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać