XXI Konkurs "Wczoraj i dziś Gminy Laskowa" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XXI Konkurs „Wczoraj i dziś Gminy Laskowa”

Aktualności / Szkoła podstawowa 09.12.2018

XXI Konkurs „Wczoraj i dziś Gminy Laskowa”

7 grudnia  w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej odbył się XXI Konkurs wiedzy o Gminnie Laskowa – „Wczoraj i dziś Gminy Laskowa”. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy o historii i czasach współczesnych naszej Gminy
Konkurs podzielony został na dwa etapy. W pierwszym etapie uczestnicy przedstawili przygotowane wcześniej prezentacje dot. wybranej postaci historycznej z terenu Gminy Laskowa. Drugim etapem konkursu był zestaw pytań, składający się z 15-stu pytań dla Szkół Podstawowych 17-stu pytań dla Gimnazjum.Prezentacje oceniali nauczyciele przybyli z uczniami, natomiast test oceniała komisja powołana przez GOKSiT w Laskowej.  SP reprezentowali: Małgorzata Gołąb i Bartosz Gwiżdż z klasy VII, których opiekunem była p. Kinga Adamczyk, gimnazjum reprezentowali: Julia Gołąb i Dominik Duda z klasy III a, których opiekunem była p. Agnieszka Lasyk.  Uczniowie Gimnazjum zdobyli I miejsce, natomiast uczniowie szkoły podstawowej II miejsce.

Serdecznie Gratulujemy !!!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać