XVI Powiatowa Gimnazjada i I Powiatowy Konkurs „Wiem Wszystko” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

XVI Powiatowa Gimnazjada i I Powiatowy Konkurs „Wiem Wszystko”

Aktualności / Szkoła podstawowa 16.04.2019

XVI Powiatowa Gimnazjada i I Powiatowy Konkurs „Wiem Wszystko”

5 kwietnia 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej odbyła się po raz szesnasty i ostatni Powiatowa Gimnazjada oraz po raz pierwszy Powiatowy Konkurs „Wiem wszystko”. Honorowy Patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Konkurs był adresowany do uczniów klas trzecich gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego. Zakres tematyczny obejmował wiadomości i umiejętności znajdujące się w programie nauczania wszystkich przedmiotów. Konkurs był dla uczniów doskonałą okazją do porównania poziomu wiedzy, motywowania do dalszej nauki i rozwijania umiejętności. Nauczyciele mogli wyłowić nowe talenty i zachęcić podopiecznych do kontynuowania nauki w liceum.
W tym roku w konkursie wzięło udział 58 uczestników z 29 szkół z terenu powiatu limanowskiego. Naszą szkołę reprezentowali Natalia Augustyn, Dominik Duda, Beata Pajor i Bartosz Pajor.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać