Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej

Aktualności / Przedszkole 06.04.2019

Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej

Uczniowie naszej szkoły w ramach działalności SKO od 18 października biorą udział w konkursie pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej, pt. „Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej”. Jego celem jest edukacja finansowa dzieci i młodzieży, popularyzacja oszczędzania oraz szerzenie wiedzy o działalności Banku. Dla uczniów systematycznie oszczędzających przewidziane są nagrody gwarantowane w postaci: świnek skarbonek, bidonów sportowych oraz gier planszowych. Oszczędzający uczniowie naszej szkoły już takie nagrody otrzymali.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać