„W tajemniczej Krainie Krasnali" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

„W tajemniczej Krainie Krasnali”

Aktualności / Przedszkole 28.05.2018

„W tajemniczej Krainie Krasnali”

Dnia 28.05.2018r. dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na wycieczkę autokarową do Limanowej, gdzie mogły przenieść się do krainy baśni, dzięki Teatrowi Muzycznemu DUDUŚ z Łodzi, który zaprezentował widowisko muzyczne „W tajemniczej Krainie Krasnali”.

Barwna scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny, ośmioosobowy zespół teatralny wprowadziły małych widzów w zaczarowany i magiczny świat. W trakcie spektaklu mali widzowie mogli wziąć udział w wesołych konkursach. Na koniec odbyło się losowanie atrakcyjnych upominków. Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe balony do modelowania.

Przepyszna zabawa wniosła wiele radości w serca małych widzów, jednocześnie ucząc ich właściwego postępowania wobec rówieśników i dorosłych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać