Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Aktualności / Przedszkole 17.01.2020

Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Dnia 17 grudnia 2019 grupy kolędnicze z naszego przedszkola wzięły udział w VII Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś…”

Występy małych artystów oceniało profesjonalne jury. Na przegląd przybyły dzieci z wielu okolicznych przedszkoli prezentując bardzo wysoki poziom umiejętności wokalnych.

Nasze przedszkole zaprezentowało się w czterech kategoriach:

• Zespół – dzieci młodsze (3-4 latki), w której wystąpiły dzieci z grupy “Motylki”, przygotowane przez Panią Monikę Kuśnierz – Ruchała.  Zespół nosił nazwę “Pastuszkowie”. Przygotował on pastorałkę “Bracia patrzcie jeno”.
  • Duet – dzieci młodsze (3-4 latki), w której reprezentowali nas Faustyna Drożdż I Samuel Krawczyk z grupy “Pszczółki” śpiewając „Z narodzenia Pana” przygotowani przez Panią Agatę Szarek.
  • Zespół – dzieci starsze (5 latki) “Mali kolędnicy” z grupy “Krasnoludki” przygotowane przez Panią Annę Stach zaśpiewały „Gore gwiazda Jezusowi”.
  • Solista – dzieci starsze (5 latki) Zofia Florek z grupy “Krasnoludki” przygotowana przez Panią Annę Stach zaśpiewała „Kołysanka dla Dzieciątka”

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.