V Powiatowy Konkurs Zawodowy GPS - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

V Powiatowy Konkurs Zawodowy GPS

Aktualności / Szkoła podstawowa 15.02.2020

V Powiatowy Konkurs Zawodowy GPS

W dniu 14.02.2020 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej odbyła się Finałowa Gala V Powiatowego Konkursu „Zawodowy GPS”, podczas której nastąpiło wręczenie nagród dla laureatów konkursu.

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VIII Natalia Gawron, która okazała się bezkonkurencyjna w branży zoologiczno – weterynaryjnej.

Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs skierowany był do młodzieży klas ósmych szkół podstawowych z terenu Powiatu Limanowskiego. Celem konkursu było: rozbudzanie zainteresowań wśród uczniów szkół podstawowych zawodami: geodezyjnymi, budowlanymi, gastronomicznymi, hotelarskimi, ekonomicznymi, handlowymi oraz zoologiczno – weterynaryjnymi, przygotowanie uczniów do świadomego wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, a także uświadomienie uczniom ich predyspozycji zawodowych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać