Uroczyste zakończenie roku szkolnego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Aktualności / Szkoła podstawowa 28.06.2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W dniu 24 czerwca 2022r. uczniowie naszej szkoły oficjalnie rozpoczęli wakacje.

Dzień rozpoczął się od mszy świętej, której przewodniczył ks. katecheta – Rafał Bocheński. Następnie wszyscy udali się za sztandarem do szkoły, by spotkać się na uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego. Pani Dyrektor Wiesława Szarek wraz z panią wicedyrektor Magdaleną Filipek wręczyły nagrody dla uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75. Prymusem szkoły roku 2021/2022 została uczennica klasy V Magdalena Woźniak ze średnią 5,75, natomiast tytuł Prymus absolwent uzyskał Michał Pajor, uczeń klasy VIIIb, uzyskując 5,76. Najlepszą frekwencją w tym roku szkolnym uzyskała klasa III, zaś najlepsze wyniki uzyskała klasa IV (średnia 4,51). Gratulujemy i życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać