Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00 Mszą Świętą. O godzinie 9.00 wszyscy nauczyciele, uczniowie i rodzice zebrali się w hali gimnastycznej.

Po odśpiewaniu hymnu  państwowego i hymnu szkoły głos zabrała pani dyrektor mgr Elżbieta Sabik, która serdecznie powitała wszystkich obecnych, szczególnie nowych nauczycieli, którzy rozpoczynają pracę w naszej szkole. Poinformowała również, iż z dniem 1 września jesteśmy Zespołem Szkolno – Przedszkolnym z trzema oddziałami przedszkolnymi, ośmioma oddziałami Szkoły Podstawowej i czterema oddziałami gimnazjum. Rozpoczęcie roku szkolnego zakończyło się spotkaniem klas z wychowawcami.

Po dwóch miesiącach wakacji wróciliśmy do szarej rzeczywistości. Oznacza to jedynie, że musimy przestawić nasz zegar na poranne wstawanie, wziąć się w garść i do pracy….

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać