Udział naszych uczniów w pokazie doświadczeń "Dziwy fizyki i chemii" oraz I miejsce w Gminnym konkursie fotograficznym - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Udział naszych uczniów w pokazie doświadczeń „Dziwy fizyki i chemii” oraz I miejsce w Gminnym konkursie fotograficznym

Aktualności / Szkoła podstawowa 28.02.2020

Udział naszych uczniów w pokazie doświadczeń „Dziwy fizyki i chemii” oraz I miejsce w Gminnym konkursie fotograficznym

Uczniowie z klasy ósmej: Emilia Jędrzejek, Bartosz Gwiżdż oraz Paulina Kulig wzięli udział w międzyszkolnym spotkaniu „Dziwy fizyki i chemii”, które odbyło się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Laskowej.  Podczas tego spotkania zademonstrowali i omówili trzy doświadczenia chemiczne, mogli tez wzbogacić swoja wiedzę  obserwując pokazy doświadczeń fizyczno- chemicznych swoich rówieśników       z kilkunastu szkół. Na zakończenie otrzymali nagrody i dyplomy.

Justyna Augustyn z klasy VII odebrała dyplom i nagrodę za uzyskanie I miejsca w Gminnym konkursie fotograficznym „Zjawisko fizyczne       a przemiana chemiczna”

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać