Teatrzyk kukiełkowy "O dwóch takich, co ukradli księżyc" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Krasnoludki

Teatrzyk kukiełkowy „O dwóch takich, co ukradli księżyc”

Aktualności / Krasnoludki 08.10.2019

Teatrzyk kukiełkowy „O dwóch takich, co ukradli księżyc”

„Jacek i Placek braciszkowie dwaj z Zapiecka. Chłopcy jak lale i mądrale już od dziecka.”

Któż ich nie zna!? Braciszkowie znani są w okolicy ze swych psot i harców. Pewnego dnia wyruszają w świat w poszukiwaniu dziwnej krainy, w której nie trzeba uczyć się ani pracować. To jednak tylko bajka, ale zanim przekonają się o tym, przeżyją wiele zabawnych, a czasem groźnych przygód.

pektakl wypełniony był muzyką i piosenkami, które doskonale wzbogacały tę popularną bajkę. Na zakończenie nie zabrakło gromkich braw od dzieci, którymi wyraziły podziękowania za przygotowany dla nich spektakl.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać