Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Aktualności / Szkoła podstawowa 17.01.2020

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

15 stycznia 2020 r. po raz kolejny odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. W tym roku wzięło udział piętnastu uczniów, którzy konkurowali w dwóch grupach wiekowych. Grupa młodsza – klasy IV-VI – czytały wylosowane fragmenty baśni „Roszpunka” braci Grimm, natomiast grupa starsza – kl. VII-VIII – fragmenty książki Arkadego Fiedlera pt. „Dywizjon 303”.

Najlepsza była uczennica klasy VIII – Emilia Jędrzejek, tuż za nią znalazła się jej koleżanka z klasy – Małgorzata Gołąb. Miejsce trzecie równorzędnie otrzymały: Zuzanna Joniec (kl. VII) oraz Natalia Pasionek (kl. IV).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w dziedzinie czytelnictwa!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać