Światowy Dzień  Tabliczki Mnożenia - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Światowy Dzień  Tabliczki Mnożenia

Aktualności / Szkoła podstawowa 06.10.2023

Światowy Dzień  Tabliczki Mnożenia

W naszej szkole uczniowie klas IV – VIII rywalizowali o miano Klasowego  Mistrza Tabliczki Mnożenia, uczestnicząc w co tygodniowych zawodach matematycznych przez miesiąc wrzesień. Uczniowie byli bardzo zaangażowani, a na wyniki musieli poczekać, aż do dogrywek. Po podsumowaniu uzyskanych punktów przez  uczniów nastąpiło ogłoszenie wyników.

Mistrz Tabliczki Mnożenia:

w klasie IV – Wiktoria Łączka

w klasie V – Martyna Rosiek

w klasie VI – Artur Drożdż

w klasie VII – Aleksandra Kowalska

w klasie VIII – Rafał Król.

Gratulacje!!!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać