Światowy Dzień Orderu Uśmiechu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

Aktualności / Przedszkole 21.09.2018

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

W dniu 21 września obchodziliśmy Światowy Dzień Orderu Uśmiechu.

Przedszkolaki wzięły udział w apelu i dowiedziały się o niezwykłych osobach, które działają na rzecz dzieci, tworzą z myślą o nich, a przede wszystkim sprawiają, że na dziecięcych buziach pojawia się uśmiech. To właśnie tacy ludzie zasługują na uhoronowanie Orderem Uśmiechu.

Tego dnia wszystkie grupy przedszkolne stanęły przed nie lada wyzwaniem – zdobyciem Orderu Uśmiechu. By to się stało, każdy  musiał bez skrzywionej miny spróbować cząstkę cytryny. Przedszkolaki zdały ten egzamin i na zakończenie dnia każdy otrzymał Order Uśmiechu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać