Spotkanie ze Świętym Mikołajem - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Aktualności / Przedszkole 19.12.2019

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola.

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła przedszkolakom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać