Spotkanie z policjantem - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Krasnoludki

Spotkanie z policjantem

Aktualności / Krasnoludki 08.10.2019

Spotkanie z policjantem

19 września 2019 roku do przedszkola z wizytą przybył policjant z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówi. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan policjant przybliżył dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Pan policjant spotkał się z przedszkolakami wszystkich grup wiekowych. Do tej wizyty dzieci przygotowywały się poprzez zajęcia na temat zachowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym, każda grupa w tym tygodniu ubrana w odblaskoe kamizelki ćwiczyła prawidłowe przejście przez pasy.

Bardzo dziękujemy Panu Policjantowi za wspaniałe spotkanie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać