REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/2025  - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Aktualności / Przedszkole 31.01.2024

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach ogłasza zapisy dzieci w wieku 3 – 6 lat do oddziałów przedszkolnych w Samorządowym Przedszkolu na rok szkolny 2024/2025.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach wychowaniem przedszkolnym może także zostać objęte dziecko, które ukończyło 2,5 roku.

Zapisy prowadzone będą w dniach od 12 do 29 lutego 2024 r.

Prosimy o pobranie odpowiednich dokumentów ze strony internetowej szkoły www.zsujanowice.edu.pl  i złożenie ich w podanym terminie w sekretariacie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach.

Rodzice dzieci, które pozostają w oddziałach przedszkolnych na kolejny rok szkolny, wypełniają deklarację.

Rodzice dzieci, które rozpoczynają wychowanie przedszkolne w naszym przedszkolu, prosimy o wypełnienie wniosku.

Potwierdzenie woli składa się w sekretariacie w dn. 25 marca – 4 kwietnia 2024 r.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

Potwierdzenie woli przyjęcia

Zarządzenie Wójta Gminy Laskowa

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola