Projekt edukacyjny "Szkolne czary mary" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Projekt edukacyjny „Szkolne czary mary”

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Projekt edukacyjny „Szkolne czary mary”

14 grudnia uczniowie z klasy IIa i IIb gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego   wykonali pokaz eksperymentów pt. „Szkolne czary mary”. Widownią były dzieci z oddziału przedszkolnego i zerówki .

Uśmiechnięte miny obserwatorów  i oczy wielkie ze zdumienia mówią same za siebie .

Gimnazjaliści spisali się na medal, zapewne u niejednego przedszkolaka rozbudzili pasję eksperymentowania.