Program "Jeżdżę z głową" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Program „Jeżdżę z głową”

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.04.2018

Program „Jeżdżę z głową”

„Jeżdżę z głową” to małopolski projekt nauki jazdy na nartach realizowany w ramach zadania: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, nie umiejących jeździć na nartach.

Projekt ma na celu przede wszystkim nabycie przez uczestników umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach, wzrost bezpieczeństwa młodych Małopolan poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich oraz nabycia nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych. Do projektu przystąpiła Gmina Laskowa. Na realizację projektu z budżetu Województwa Małopolskiego Gmina Laskowa otrzymało pomoc finansową w wysokości 15.300,00 zł. W projekcie bierze udział 119 uczniów Szkół Podstawowych Gminy Laskowa. Projekt realizowany jest na Stacji Narciarskiej Laskowa-Kamionna.

źródło UG Laskowa

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać