Pożegnanie uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz klasy III a i b gimnazjum - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Pożegnanie uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz klasy III a i b gimnazjum

Aktualności / Szkoła podstawowa 01.07.2019

Pożegnanie uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz klasy III a i b gimnazjum

18 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. Uroczyste pożegnanie uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz klas III gimnazjum rozpoczęła uroczysta msza święta.
W czasie uroczystości pożegnania najlepsi uczniowie odebrali z rąk Pani Dyrektor nagrody. Prymusem szkoły zostali Beata Pajor kl. VIII oraz Natalia Augustyn i Dominik Duda z kl. III gimnazjum otrzymując tytuł Primus Inter Pares. Najlepszym sportowcem została Zuzanna Rosiek, Dominika Pacholik, Kamil Mrozowski, Radosław Pławecki z kl. III b oraz Karol Śmiałek z kl. VIII. Wśród wyróżnionych uczniów z najwyższą średnią znaleźli się: Filipek Gabriela, Gołąb Julia, Orzeł Aurelia, Pławecka Weronika, Stach Kinga, Zelek Gabriela z kl. III a oraz Gabriela Augustyn, Wiktoria Pacholik, Izabela Pokrzywa, Aleksandra Salabura z klasy III b i Natalia Zelek, Monika Augustyn, Oliwia Rosiek, Bartosz Pajor z kl. VIII. Wręczone zostały również statuetki „Moje Koło Olimpijskie” uczniom zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły i osiągnięcia w konkursach i zawodach. Jak co roku pani dyrektor wręczyła nagrodę Fair Play, którą otrzymali Dominik Duda i Paulina Kuźmińska. W dalszej części uroczystości absolwenci pożegnali się ze szkołą zaczynając swój występ polonezem. Podziękowali nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym oraz rodzicom za trud włożony w edukację i wychowanie.
Skończyła się pewna epoka…, ale wiemy też, że szkoła to miejsce, gdzie kształtujemy charakter, wychowujemy i przekazujemy młodym ludziom wiedzę oraz pomagamy im budować fundamenty pod ich przyszłe życie. A więc… czas na nowe wyzwanie. Życzymy absolwentom dostania się do wymarzonych szkół i wielu sukcesów.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać