Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.11.2018

Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

15 listopada 2018  roku w sali widowiskowej Domu Pielgrzyma przy Bazylice MBB w Limanowej odbył się XVII  Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. W roku obecnym uczestnicy Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej  przygotowali  utwory pochodzące  z pierwszego ćwierćwiecza XX wieku (wiek XX do przewrotu majowego).

Konkurs objęty był Patronatem Starosty Limanowskiego oraz Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa.

Naszą szkołę w kategorii pieśni reprezentowały 2 grupy wokalno-instrumentalne w składzie:

Kinga Stach, Grzegorz Chochliński, Karol Joniec, Patryk Gołąb, Kamil Mrozowski, Radek Pławecki – III miejsce.

Monika Augustyn, Justyna Surdziel, Beata Pajor, Bartosz Pajor – wyróżnienie.

W kategorii poezji zaprezentowali się; Gabriela Filipek, Dominik Duda i Zuzanna Jonik

Serdecznie gratulujemy !!!