Odwiedziny w ŚDS Ujanowice - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Odwiedziny w ŚDS Ujanowice

Aktualności / Przedszkole 16.05.2018

Odwiedziny w ŚDS Ujanowice

W odpowiedzi na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy z Ujanowic, 16 maja gościliśmy u naszych Sąsiadów.

Uczestnicy zajęć, przygotowali dla nas piękne przedstawienie pt. Rzepka- J. Tuwima. Była to zupełnie nowa i przezabawna odsłona tego wiersza. Występ cieszył się dużym zainteresowaniem, dzieci klaskały, śpiewały razem z aktorami, a na twarzach małych widów rysowała się fascynacja.

Następnie Pani Kierownik ŚDS-u  zaprosiła na słodki poczęstunek, który przygotowali uczestnicy, w ramach terapii kulinarnej.

Dużą atrakcją dla przedszkolaków było oglądanie pracowni oraz różnych prac wykonywanych przez osoby z niepełnosprawnością pod okiem terapeutów. Bardzo dziękujemy za miłe i serdeczne przyjęcie!