"Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka..." - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

„Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka…”

Aktualności / Szkoła podstawowa 29.01.2020

„Najlepsze życzenia dla Babci i Dziadka…”

 18 stycznia 2020 r. składaliśmy naszym ukochanym Babciom i Dziadkom życzenia.

Uczniowie klas 0-III mieli świetną okazję, aby znowu okazać Babciom i Dziadkom jak bardzo są dla nich ważni. Pani dyrektor mgr Elżbieta Sabik przywitała zebranych gości, podziękowała , że tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Złożyła serdeczne życzenia.

Następnie uczniowie przygotowali piękne przedstawienie Jasełka, występy taneczne i życzenia dla swoich Babć i Dziadków. W dobry nastrój wprawiły radośnie wyśpiewane kolędy, pastorałki. Na koniec uczniowie wręczyli  upominki.

Nie brakowało gorących uścisków i całusów.  Słodki poczęstunek dla gości przygotowali rodzice z klas 0-I.  Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać