Konkurs na najśmieszniejszą dynię - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Konkurs na najśmieszniejszą dynię

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.11.2021

Konkurs na najśmieszniejszą dynię

Na początku listopada w naszej szkole odbył się konkurs na najśmieszniejszą dynię. Organizatorem konkursy był SU klas 1-3 pod opieką Pani Agnieszki Chełmeckiej.

Pomysły uczniów, a także przedszkolaków były zaskakujące. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, dzieci stworzyły 15 śmiesznych dyń. Każda praca wyróżniała się czymś innym, pomysłowość autorów była niesamowita, trudno było dokonać wyboru tych najlepszych. Zdecydowano, że każda praca zasługuję na nagrodę.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom z upominkiem.

Gratulujemy zwycięzcom oraz ich rodzicom za zaangażowanie.

Zapraszamy do galerii.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać