Koncert życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Koncert życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.10.2019

Koncert życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły

10 października 2019 r. o godz. 15.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą uświetnił występ uczniów klasy III pod opieką pani Agnieszki Chełmeckiej. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło pana wójta Piotra Stacha, księdza proboszcza oraz emerytowanych nauczycieli i pracowników obsługi.

Młodzi artyści w imieniu całej społeczności śpiewem, tańcem i słodkościami wyrazili swoją wdzięczność za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Dla emerytowanych nauczycieli naszej szkoły przygotowano dodatkowy prezent w postaci odblaskowej torby, którą przygotowywali uczniowie w czasie zajęć technicznych.

Koncert życzeń wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród zgromadzonych na widowni nauczycieli i pracowników obsługi. Dzięki dopasowaniu repertuaru do poszczególnych osób, każdy z nich poczuł się wyjątkowo.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać