II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rolnicy siłą „Solidarności” 1980/81” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rolnicy siłą „Solidarności” 1980/81”

Aktualności / Szkoła podstawowa 13.12.2021

II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Rolnicy siłą „Solidarności” 1980/81”

10 grudnia 2021 r. na limanowskim rynku odbyło się otwarcie wystawy pt. „Tu rodziła się „Solidarność” oraz otwarcie wystawy laureatów konkursu plastycznego w Centrum Informacji Turystycznej. Następnie w Limanowskim Domu Kultury odbyła się konferencja poświęcona  wystawie oraz podsumowanie konkursu literacko – muzyczno – plastycznego zorganizowanego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu limanowskiego. Tematyka konkursu nawiązywała do powstania solidarności -„Rolnicy siłą „Solidarności” 1980/81”.  Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Limanowej. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Karol Nawrocki Prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Łukasz Kmita Wojewoda Małopolski, Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi. Laureatką w kategorii plastycznej została uczennica naszej szkoły Alicja Król z kl. VIII b. Na uroczystym podsumowaniu konkursu Alicja odebrała dyplom oraz nagrodę.

 Serdecznie Gratulujemy!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać