Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.06.2022

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną

Dnia 21.06.2022r w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną dziewczyn. Nasza szkoła zajęła I miejsce występując w składzie: Emilia Salabura, Magdalena Chochlińska, Magdalena Surdziel, Joanna Filipek, Antonina Augustyn, Agnieszka Pociecha, Klaudia Pławecka, Aneta Śmiałek, Agnieszka Gołąb.
Gratulujemy zwycięzcom.
Wynik naszej szkoły:
Ujanowice – Laskowa 9-0
Finały:
Ujanowice – Jaworzna 3-2
Ujanowice – Żmiąca 5-0
Były to również ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2021-2022 w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczyn, nasza szkoła zajęła 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim dziewczynom uczestniczącym w zawodach sportowych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać