Halowa piłka nożna - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Halowa piłka nożna

Aktualności / Szkoła podstawowa 05.10.2021

Halowa piłka nożna

Dnia 04.10.2021r w Ujanowicach odbyły się zawody gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną chłopców. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce występując w składzie: Patryk Stach, Krzysztof Stach, Dawid Pokrzywa, Kacper Pacholik, Adam Waligóra, Dawid Grzybowski, Adrian Drożdż, Paweł Duda, Michał Liptak. Gratulujemy zwycięzcom.

Wynik naszej szkoły:

Ujanowice – Laskowa 4-1 bramki: 2xK. Pacholik, K. Stach, D. Pokrzywa

Ujanowice – Krosna 5-1 bramki: K. Pacholik, A. Waligóra, K. Stach, P. Duda, Samobójcza

Ujanowice – Kamionka Mała 3-3 bramki: K. Pacholik, K. Stach, D. Pokrzywa.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać