Gala finałowa konkursu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Gala finałowa konkursu

Aktualności / Szkoła podstawowa 14.11.2022

Gala finałowa konkursu

„zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! Moja Poezja – Moja Ojczyzna” .

9 listopada w Kopalni Soli „Wieliczka” na głębokości 125 metrów pod ziemią, w wspaniałej scenerii, odbyła się uroczysta gala finałowa piątej edycji konkursu „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ”.

Koncert rozpoczął się od wspólnego wykonania hymnu narodowego, następnie laureaci zaprezentowali swoje adaptacje pieśni patriotycznych. W drugiej części Gali Finałowej wojewoda małopolski Łukasz Kmita wraz z I wicewojewodą małopolskim Ryszardem Pagaczem oraz pozostałymi organizatorami wręczyli laureatom nagrody, wyróżnienia, wyróżnienia specjalne, nagrodę za teledysk oraz nagrodę publiczności.

Nasza uczennica Magdalena Woźniak zaprezentowała się znakomicie, wykonując swoją adaptację pieśni pt: „ Mury” J. Kaczmarskiego.

Galę finałową można obejrzeć na kopalnianym kanale  You Tube. Występ Magdy zaczyna się w 1:05:33 filmu.