Festiwal Młodych Talentów - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Festiwal Młodych Talentów

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.03.2019

Festiwal Młodych Talentów

W dniu 21.03. 2019r w naszej szkole jak co roku został dla uczniów kl. IV – VII zorganizowany Festiwal Młodych Talentów.

Festiwal rozpoczął się od  konkursu klasowego pod hasłem „Zdrowo jem, wszystko wiem”. Każda klasa w ciągu 1 godziny miała za zadnie przygotować smaczne i zdrowe przekąski, które następnie prezentowała na forum szkoły i zachęcała do degustacji. Uczniowie ze swojego zadania wywiązali się superowo, wszystkie klasy zajęły I miejsca.

Następnie uczniowie indywidualnie prezentowali swoje zdolności w konkursach sprawnościowych i artystycznych.

Konkursy sprawnościowe:

Mistrz obierania jabłek –   Natalia Gawron, Krzysztof Chełmecki

Mistrz ubijania piany – Emilia Pacholik, Adam Król

Mistrz hula – hop – Antonina Augustyn, Gabriela Krzyżak

Mistrz skakanki – Magdalena Chochlińska, Antonina Augustyn – kl. IV – V

Gabriela Krzyżak, Natalia Gawron kl.VI – VII

Mistrz żonglowania piłką – Jakub Stach

Konkursy artystyczne:

Konkurs plastyczny – I miejsce Magdalena Chochlińska

II miejsce Magdalena Surdziel

Konkurs piosenki – I miejsce Magdalena Surdziel

II miejsce Julia Prochal,  Dominik Rosiek oraz duet Zuzanna Joniec i Justyna Augustyn

Festiwal zakończył się pokazem talentów, na którym uczniowie prezentowali swoje zdolności  i umiejętności gry na instrumentach, jazdy na monocyklu, tańca,  gwary  oraz  pokaz układania różnych kostek Rubika.

Zabawa była znakomita .