Dzień Babci i Dziadka - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Babci i Dziadka

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.01.2022

Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie klas 1-3 przygotowali laurki i słoiczki dla swoich ukochanych dziadków.

Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci, natomiast jutro Dzień Dziadka. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią dzieci nie mogą się spotkać ze swoimi bliskimi w szkole na wspólnym świętowaniu, jednak każde z nich ma za zadanie w czasie ferii odwiedzić swoich ukochanych dziadków, aby złożyć im życzenia, obdarować prezentami i mocno przytulić.

Przed udaniem się na zasłużony odpoczynek dzieci przygotowały piękne laurki oraz śliczne słoiczki „SŁODYCZ I HERBATKA DLA BABCI I DZIADKA”, nauczyły się wierszyków i piosenki o swoich dziadkach, aby móc je wyrecytować oraz zaśpiewać podczas wizyty w ich domach.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta życzymy:
dużo zdrowia, cierpliwości, siły i miłości,
dobroci płynącej z serca drugiego człowieka,
życzliwych ludzi wokół, kochających wnuków,
cudownych wspomnień, radości z każdego dnia
i wszystkiego, czego najbardziej pragniecie i potrzebujecie!
Żyjcie nam sto lat!

Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać