Audycja Muzyczna "Zwierzęta w muzyce" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Audycja Muzyczna „Zwierzęta w muzyce”

Aktualności / Przedszkole 19.12.2019

Audycja Muzyczna „Zwierzęta w muzyce”

„Gdy wkoło muzyka gra świat piękniejsze barwy ma.”

W naszym przedszkolu zagościli muzycy z Agencji Artystycznej ”F-I-T Art”. Artyści przygotowali audycję muzyczną „Zwierzęta w muzyce”, która dzięki ciekawie prowadzonej konferansjerce była pełna wspólnej zabawy i radości! Dzieci śpiewały, tańczyły i bawiły się przy znanych i lubianych piosenkach o zwierzętach.

Podczas audycji omawiane było życie zwierząt, ich sposób zachowywania się, przygotowań do snu zimowego. Rozmowy na ten temat przeplatane były tematycznymi piosenkami o omawianych zwięrzętach.

Spotkanie pełne było śpiewu, ruchu i zagadek. Urozmaiceniem były także profesjonalne instrumenty muzyczne oraz akcesoria, których muzycy używają podczas prezentacji.