Dzień Babci i Dziadka w klasach 1-3 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Dzień Babci i Dziadka w klasach 1-3

Aktualności / Szkoła podstawowa 20.01.2023

Dzień Babci i Dziadka w klasach 1-3

20 stycznia był dla uczniów z klas 1-3 szczególnym dniem.

Tego dnia gościliśmy w szkole bardzo ważne osoby, te, które zawsze obdarzają nas miłością, służą wsparciem, opieką i poświęcają nam swój czas, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, z nimi każde marzenie jest do spełnienie. O kogo chodzi? Właśnie o najukochańsze babcie i dziadków naszych uczniów, to dla nich dzieci wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przygotowały piękne wierszyki, piosenki, wspaniałe upominki wyrażające wdzięczność i wielką miłość…

Na początek Pani Dyrektor serdecznie przywitała zgromadzonych gości, po wystąpieniu przedszkolaków i krótkiej przerwie na poczęstunek uczniowie klas 1-3 zaśpiewali powitalną piosenkę, wyrecytowali piękne wiersze, dziewczynki z klasy pierwszej zagrały na skrzypcach i zaśpiewały piosenkę o babci i dziadku. Po ich wystąpieniu zaprezentowane zostały Jasełka przygotowane przez uczniów klas 1-3 oraz przedszkolaków, mogliśmy przenieść się znowu z magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie wszystkie dzieci złożyły życzenia gościom poprzez wspólne zaśpiewanie piosenki, po wystąpieniu każdy z uczniów podarował swoim bliskim upominek, a starsi koledzy rozpoczęli wspólne kolędowanie na scenie.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i oczywiście zapraszamy za rok!