„O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”. - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Galerie

„O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

Aktualności / Galerie 09.10.2023

„O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

W czwartek 05 października do naszego przedszkola zawitał objazdowy Teatr Kukiełkowy ze spektaklem „O Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach”.

Była to barwna, pełna akcji i napięcia bajka. Piękna scenografia, kukiełki i skoczne melodie sprawiły, że dzieci przeniosły się do świata bajki i w ogromnym skupieniu oraz z wielkim zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów. Po obejrzeniu pięknego spektaklu, nastąpiła pogadanka podczas której aktorzy zwrócili uwagę na takie wartości jak przyjaźń i dobro, równocześnie uwrażliwiając dzieci na zachowanie ostrożności i bezpieczeństwa, w kontaktach z osobami nieznajomymi.