100 pozdrowień  na 100-lecie Niepodległości - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

100 pozdrowień  na 100-lecie Niepodległości

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.09.2018

100 pozdrowień  na 100-lecie Niepodległości

W obliczu zbliżającej się 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i konieczności podkreślenia jej ważności nas szkoła bierze udział w akcji „100 pozdrowień  na 100-lecie Niepodległości”.

Udział w tej innowacji będzie wyjątkową lekcją geografii i historii oraz odskocznią od prostych form dzisiejszego komunikowania się. W ramach tej akcji prześlemy 100 kartek promujących naszą gminę z pozdrowieniami od uczniów naszej szkoły.

Akcja została uznana przez Program „Niepodległa” prowadzony przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako jedno w wydarzeń kulturalnych związanych z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.