Niepodległa do Hymnu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Niepodległa do Hymnu

Aktualności / Przedszkole 11.11.2019

Niepodległa do Hymnu

Budzenie miłości dzieci do małej i wielkiej Ojczyzny jest jednym z celów wychowania patriotycznego, dlatego też w piątek, 8 listopada br. nasze przedszkole wzięło udział w akcji:  ,,Niepodległa do Hymnu”.

Punktualnie o godzinie 11:11 wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami odśpiewały cztery zwrotki hymnu narodowego. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem przygotowywały się do tego wydarzenia. Poznawały symbole narodowe, historie powstania ,,Mazurka Dąbrowskiego” oraz podstawowe pojęcia i zagadnienia związane z dziejami Polski. Mali obywatele bardzo poważnie podeszli do nauki hymnu, wykazali się  zaangażowaniem oraz powagą. Świadczy to o tym, że był to szczególny moment w ich życiu.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać