XVII Międzynarodowy Konkurs Poetycki O autentyczną wiarę  i  O ludzkie serce człowieka - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Aktualności / Szkoła podstawowa 29.10.2019

W XVII Międzynarodowym Konkursie Poetyckim  i Literackim im. Ks. J. Jamroza Kapłana i Męczennika O autentyczną wiarę  i  O ludzkie serce człowieka 42 uczniów kl. IV-VIII  naszej szkoły  wzięło udział. Wielu zostało laureatami, czyli  otrzymało pierwszą nagrodę za twórczość poetycką.

Dnia 20 X 2019 roku  w sali widowiskowej MOK Mszana Dolna uczniowie odebrali nagrody ( albumy –książki) z rąk Anny Władysławy Jamróz, siostry zmarłego księdza.

I miejsca

Jakub Pławecki– kl. IV