Życzenia - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważne dni – egzamin ósmoklasisty. Życzymy Wam spokoju, wiary we własne możliwości oraz jak najlepszych wyników. Niech zdobyta wiedza, wytrwałość i ciężka praca przyniosą oczekiwane efekty.

Pamiętajcie, że egzamin to tylko jeden z etapów Waszej drogi. Podejdźcie do niego z odwagą i uśmiechem. Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że poradzicie sobie znakomicie!
Powodzenia!

Dyrekcja i Nauczyciele

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać