Zawody sportowe - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zawody sportowe

W poniedziałek 13.11.2017r. w naszej szkole odbyły się gminne  zawody sportowe w piłkę koszykową.

Nasza szkoła zarówno w kategorii chłopców jak i dziewczyn wygrały swoje mecze przeciwko drużynie z Laskowej. Uczniowie reprezentujący naszą  szkołę to : Jakub Pławecki, Hubert Jonik, Mateusz Pajor, Liptak Piotr, Gawron Kamil, Radosław Pławecki, Gołąb Patryk, Dudek Kamil, Paweł Kmiecik, Liptak Łukasz, Kamil Mrozowski, Wojciech Zelek. Dziewczyny reprezentujące szkołę to: Angelika Rosiek, Barbara Bukowiec, Anna Rosiek, Paulina Filipowicz, Gabriela Dudek, Karolina Krzyżak, Justyna Krzyżak, Zuzanna Rosiek, Dominika Pacholik, Wiktoria Pacholik, Martyna Pacholik.

14.11.2017r. w Limanowej odbyły się powiaty w piłkę koszykową szkoła z Ujanowic niestety po dwóch przegranych i jednym wygranym  meczu w grupie pożegnała się z turniejem zajmując 3 miejsce w grupie.

15.11.2017 r w Limanowej odbyły się powiaty w tenisie stołowym w grze drużynowej (debel). Hubert Jonik i Jakub Pławecki reprezentujący naszą gminę zajmują dobre 6 miejsce.