Zawody sportowe I półrocze 2016/2017 Szkoły Podstawowa - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Zawody sportowe I półrocze 2016/2017 Szkoły Podstawowa

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.04.2018

Zawody sportowe I półrocze 2016/2017 Szkoły Podstawowa

22 września 2016 roku odbyły się Gminne Indywidualne Biegi Przełajowe.

Wyniki szkoły podstawowej z Ujanowic: Klasa IV chłopcy: Damian Zelek – 1m. Krzysztof Chełmecki – 7m. Dominik Rosiek – 12m. dziewczyny: Karolina Liptak -5m. Zuzanna Joniec -9m. Justyna Augustyn – 11m. Klasa V chłopcy: Oktay Yusmenov – 4m. Jakub Stach – 5m. Wojciech Chochliński – 7m. dziewczyny: Aleksandra Rosiek – 1m. Małgorzata Gołąb – 4m. Natalia Gawron – 5m. Klasa VI chłopcy: Michał Repetowski – 4m. Daniel Zelek – 5m. Karol Śmiałek – 6m. dziewczyny: Natalia Zelek – 2m. Justyna Surdziel – 4m. Monika Augustyn – 5m. W klasyfikacji ogólnej dziewczyny i chłopcy z naszej szkoły zajęli 1 miejsce

06 października 2016 roku odbyły się gminne mistrzostwa w halową piłkę nożną chłopców. Szkołę z Ujanowic reprezentowali: Karol Śmiałek, Kamil Woźniak, Daniel Zelek, Wojciech Filipek, Jakub Stach, Oktay Yusenov, Szymon Sromek, Kamil Piwko, Damian Zelek. Nasi chłopcy zajęli 3 miejsce.

07 października 2016 roku odbyły się gminne mistrzostwa w halową piłkę nożną dziewczyn. Szkołę z Ujanowic reprezentowały: Małgorzata Gołąb, Natalia Gawron, Dominika Pociecha, Aleksandra Rosiek, Monika Liptak, Gabriela Krzyżak, Justyna Surdziel, Agnieszka Zelek, Monika Augustyn, Julia Pajor, Natalia Zelek. Nasze dziewczyny zajęły 1 miejsce.

19 października 2016 roku odbyły się powiatowe mistrzostwa w halową piłkę nożną dziewczyn. Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Małgorzata Gołąb, Natalia Gawron, Dominika Pociecha, Aleksandra Rosiek, Monika Liptak, Gabriela Krzyżak, Justyna Surdziel, Agnieszka Zelek, Monika Augustyn, Julia Pajor, Natalia Zelek. Mimo ambitnej gry dziewczyny nie wyszły z grupy zajmując miejsce 7-9.

26 października 2016 roku odbyły się gminne mistrzostwa w tenisie stołowym chłopców – indywidualnie i drużynowo. Szkołę z Ujanowic reprezentowali: klasa IV Damian Zelek, Marcin Filipek, klasa V-VI: Jakub Stach, Oktay Yusmenov, Wojciech Filipek. W grze indywidualnej chłopcy zajęli 7 miejsce, natomiast w grze drużynowej 5 miejsce.

25 października 2016 roku odbyły się gminne mistrzostwa w tenisie stołowym dziewczyn – indywidualnie i drużynowo. Szkołę z Ujanowic reprezentowali: z klasy IV Zuzanna Joniec, Karolina Liptak. Klasa V-VI: Natalia Gawron, Justyna Surdziel, Angelika Garbacz. W grze indywidualnej dziewczyny zajęły 7 miejsce, natomiast w grze drużynowej 4 miejsce.

04 listopada 2016 roku odbyła się XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” etap gminny. W kategorii U-10 chłopców Szkołę Podstawową z Ujanowic reprezentowali: Paweł Augustyn, Filip Florek, Dawid Jędrzejek, Adrian Drożdż, Michał Liptak, Kacper Pacholik, Patryk Stach, Adam Waligóra, Adam Zachwieja, Krzysztof Stah. Nasza drużyna zajęła 2 miejsce.

04 listopada 2016 roku odbyła się XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” etap gminny. W kategorii U-12 chłopców Szkołę Podstawową z Ujanowic reprezentowali: Oktay Yusmenov, Damian Zelek, Jakub Stach, Szymon Sromek, Kamil Piwko, Adam Król, Patryk Ligas, Bartosz Gwiżdż, Wojciech Chochliński, Dominik Chochliński. Chłopcy w gminie zajęli 2 miejsce.

12 listopada 2016 roku odbyła się XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” etap powiatowy w kategorii U-8 chłopcy Szkołę Podstawową z Ujanowic reprezentowali: Paweł Krępa, Rafał Król, Damian Kołodziej, Jan Chełmecki, Tomasz Zelek, Michał Dziedzic, Paweł Duda. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.

12 listopada 2016 roku odbyła się XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 dziewczyny Szkołę Podstawową z Ujanowic reprezentowały: Julia Pacholik, Agnieszka Gołąb, Antonina Oleksy, Magdalena Chochlińska, Martyna Stach, Klaudia Pławecka, Magdalena Zelek, Martyna Bronowicka, Magdalena Surdziel, Antonina Augustyn. Ujanowice w gminie wygrywają rywalizację a w powiecie zajmujemy 2 miejsce.

13 listopada 2016 roku odbyła się XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tmbarku” w kategorii U-12 dziewczyny Szkołę Podstawową z Ujanowic reprezentowały: Dominika Pociecha, Monika Liptak, Anna Rosiek, Zuzanna Jonik, Emilia Jędrzejek, Amelia Duda, Aleksandra Rosiek, Gabriela Krzyżak, Małgorzata Gołąb, Natalia Gawron. W gminie zajmujemy 1 miejsce natomiast w powiecie 2 miejsce, najlepszym bramkarzem turnieju została Natalia Gawron.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać