Zawody sportowe - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zawody sportowe

13.01.2020 roku odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę koszykową chłopców. Nasza szkoła w składzie: Jakub Stach, Oktay Yusmenov, Wojciech Chochliński, Damian Zelek, Krzysztof Chełmecki, Marcin Filipek, Kamil Piwko, Patryk Durda, Szymon Sromek. W zawodach okazaliśmy się najlepszą drużyną. 14.01.2020 roku odbyły się powiatowe zawody sportowe w piłkę koszykową. Nasza drużyna nie wyszła z grupy. 16.01.2020 roku się odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę koszykową dziewczyn. Ujanowice w składzie: Natalia Gawron, Małgorzata Gołąb, Katarzyna Grzegorzek, Gabrysia Krzyżak, Emilia Jędrzejek, Monika Liptak, Anna Rosiek, Klaudia Salabura nasze dziewczyny zajęły 5 miejsce.
19.02.2020 roku odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę siatkową dziewczyn. Nasza szkoła w składzie: Natalia Gawron, Małgorzata Gołąb, Klaudia Salabura, Katarzyna Grzegorzek, Anna Rosiek, Amelia Duda, Gabrysia Krzyżak, Monika Liptak nasze dziewczyny okazały się najlepsze w gminie. 25.02.2020 odbyły się zawody powiatowe w piłkę siatkową nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce w grupie.
20.02.2020 roku odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę siatkową chłopców. Nasza szkoła w składzie: Jakub Stach, Dominik Chochliński, Wojciech Chochliński, Szymon Sromek, Damian Zelek, Krzysztof Chełmecki, Marcin Filipek, Oktay Yusmenov. Nasi chłopcy zajęli drugie miejsce.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać