Zawody sportowe - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zawody sportowe

24.09.2019r. w Ujanowicach odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halową Piłkę Nożną Chłopców. Nasza drużyna w składzie: Kamil Piwko, Damian Zelek, Oktay Yusmenov, Marcin Filipek, Krzysztof Chełmecki, Szymon Sromek, Jakub Stach, Wojciech Chochliński. Ostatecznie drużyna z Ujanowic zajęła 4 miejsce w gminie.

27.09.2019r. w Laskowej odbyły się drużynowe Biegi Przełajowe. Ujanowice wystąpili w składzie(w nawiasie miejsce biegu).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

 1. Emilia Jędrzejek (1)
 2. Katarzyna Grzegorzek (4)
 3. Wojciech Chochliński (2)
 4. Jakub Stach (5)

W generalnej klasyfikacji Chłopcy miejsce 1, Dziewczyny miejsce 1.

Igrzyska Dzieci:

 1. Patrycja Grzegorzek (1)
 2. Emilia Gawron (2)
 3. Tomasz Karpiel (1)
 4. Tomasz Zelek (2)
 5. Magdalena Surdziel (1)
 6. Magdalena Chochlińska (3)
 7. Paweł Augustyn (10)
 8. Jan Chełmecki (12)
 9. Agnieszka Pociecha (2)
 10. Aneta Śmiałek (4)
 11. Krzysztof Stach (5)
 12. Kacper Pacholik (6)

W generalnej klasyfikacji Dziewczyny miejsce 1, Chłopcy miejsce 3

30.09.2019r. w Ujanowicach odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w Halową Piłkę Nożną Dziewczyn. Nasza drużyna w składzie: Julia Pacholik, Antonia Augustyn, Magdalena Chochlińska, Nikola Pacholik, Klaudia Pławecka, Asia Filipek, Magdalena Surdziel. Ujanowice zajęła 2 miejsce.

01.10.2019r. w Ujanowicach odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Dzieci w Halową Piłkę Nożną Chłopców. Nasza drużyna w składzie: Jakub Pławecki, Tomasz Zelek, Tomasz Karpiel, Michał Dziedzic, Jan Chełmecki, Krzysztof Stach, Kacper Pacholik, Michał Liptak, Patryk Stach. Ujanowice okazały się bezkonkurencyjne wygrywając zawody.

02.10.2019r. w Ujanowicach odbyły się zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Halową Piłkę Nożną Dziewczyn. Nasza drużyna w składzie: Małgorzata Gołąb, Natalia Gawron, Ola Rosiek, Antonia Augustyn, Magdalena Chochlińska, Amelia Duda, Klaudia Pławecka, Kaśka Grzegorzek, Emilia Jędrzejek. Nasze dziewczyny zajęły 6 miejsce.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać