Zawód Nie Zawodzi - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zawód Nie Zawodzi

W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej w dn. 25 kwietnia 2019r. odbył się już po raz siódmy finał regionalny VII edycji Konkursu „Zawód nie zawodzi”, w którym uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces. Jego celem jest rozbudzenie zainteresowań zawodowych wśród uczniów gimnazjów i szkół podstawowych oraz odkrywanie uzdolnień młodzieży. Uczestniczyło w nim 82 uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego, którzy zakwalifikowali się po eliminacjach szkolnych. Tematyka dotyczyła następujących obszarów: informatycznego, reklamy i architektury krajobrazu, mechaniczno-mechatronicznego, elektryczno-elektronicznego oraz motoryzacyjnego. Organizatorem zmagań i głównym sponsorem nagród jest Stowarzyszenie HUMANEO. Poszczególne etapy miały formę testów on-line przygotowanych przez nauczycieli ZSTiO.

Zwycięzcom w danych obszarach nagrody wręczali Starosta Limanowski – pan Mieczysław Uryga, Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej – pan Artur Krzak oraz dyrektor szkoły – Stanisław Wąsik.

Oto wyniki uczniów naszej szkoły:

Obszar elektryczno – elektroniczny
Miejsce III – Beata Pajor – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.

 Obszar informatyczny
Miejsce II – Dominik Duda – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.

Obszar reklamy i architektury krajobrazu
Miejsce I – Aurelia Orzeł – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.
Miejsce II – Gabriela Augustyn – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.

Obszar mechaniczno – mechatroniczny
Miejsce I – Natalia Gawron – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.

Obszar motoryzacyjny
Miejsce I – Natalia Augustyn – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.
Miejsce III – Julia Gołąb – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach

W kategorii szkół:
Miejsce I – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ujanowicach.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać