Zakończenie roku szkolnego klasy 8 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zakończenie roku szkolnego klasy 8

Aktualności / Szkoła podstawowa 28.06.2021

Zakończenie roku szkolnego klasy 8

Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy…”

W dniu 25.06.2021r. jedenastu uczniów  klasy VIII   otrzymało  z rąk pani Dyrektor świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej , nagrody książkowe, dyplomy oraz statuetki dla sportowca roku.

Uczniowie podziękowali dyrekcji i wszystkim nauczycielom krótką akademią i kwiatami za trud i pracę jaką włożyli w ich wychowanie i edukację, mówiąc:

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi” – te słowa Jana Pawła II niechaj będą wyrazem uznania dla Was, drodzy Pedagodzy. Dzieliliście się z nami swoją wiedzą, z uporem i oddaniem kształciliście nasze umiejętności, uczyliście nas wytrwałości, dodawaliście odwagi, zachęcaliście do działania. Dziękujemy.

Pani Dyrektor na zakończenie życzyła im  udanych wakacji, wypoczynku i aby każdy z nich dostał się do wymarzonej szkoły średniej.