Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Szkoła podstawowa / Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Szkoła podstawowa / Aktualności 30.06.2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie,
z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego. Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzymy Wam niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja i Nauczyciele ZSP w Ujanowicach

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać