Zabawa karnawałowa - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Zabawa karnawałowa

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.04.2018

Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas radości i rozrywki. Wszyscy czekają na okazję, aby się zabawić. Niewątpliwie świetną ku temu okazją jest zabawa choinkowa.

Dnia 17 stycznia 2017 roku w naszej szkole odbyła sie zabawa choinkowa. Większość uczestników choinki postarało się o ładne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Szkolny Wolontariat zorganizował i przeprowadził wiele ciekawych zabaw, konkursów. Wszystkie zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Do udziału  w nich było bardzo wielu chętnych. Sprawiły one dzieciom radość i urozmaiciły całą zabawę choinkową. Rodzice zapewnili wszystkim uczestnikom smaczny poczęstunek. Na zakończenie była przygotowana niespodzianka – teatrzyk, który był sfinansowany przez Radę Rodziców. Zabawa choinkowa udała się doskonale. Dzieci zmęczone, ale pełni wrażeń rozeszli się do domów.